Wszystkie nasze zbiórki

Zbieramy

962 000 zł

50 325,07 zł

Sebastian Ocimek

Ta historia pokazuje, jak tragiczne przypadki mogą wpłynąć na nasze Życie… Trwa walka z czasem! Trwa walka o życie Sebastiana!

Sebastian Ocimek – 16-letni, dobrze rokujący piłkarz KS Pojezierze Prostki. Wielki talent, któremu los okrutnie pokrzyżował plany. Debiutując w seniorach, miał poważny wypadek, w wyniku którego złamał kręgosłup szyjny i dotkliwie uszkodził rdzeń kręgowy.

Przywróćmy Sebie choć część jego dawnego życia... Trwa walka z czasem!

wesprzyj

Zbieramy

50 000 zł

440 zł

Dawid Morawiec

Dawid był świetnie zapowiadającym się koszykarzem. Swoją karierę rozpoczął już w wieku 10 lat. Od tego momentu jego całym życiem był sport.

Kariera nabierała tempa i Dawid zaczął grywać w wyższych ligach. Niestety los miał wobec niego inne plany i pewnego dnia życie przewróciło mu się do góry nogami. Dawid uległ wypadkowi podczas jednego z najważniejszych meczów sezonu.

wesprzyj

Zbieramy

2000 zł

10 zł

CENTRUM ZDROWIA DZIECKA

Centrum Zdrowia Dziecka to jeden z najlepszych szpitali w Polsce, pomagający najmłodszym, dla których DOLICZONY CZAS zaczyna się bardzo, bardzo wcześnie. Niestety jak większość naszych krajowych szpitali, placówka ta jest dramatycznie niedofinansowana.

Od początku działalności Fundacji, staramy się wspierać CZD i wierzymy, że razem przywrócimy uśmiech na wielu malutkich buźkach.

W akcję włączyli się już przyjaciele Doliczonego Czasu, włącz się i Ty!

wesprzyj

Zebraliśmy

36 155 zł

36 155 zł

Łukasz Derbich

Łukasz czeka na przeszczep, obecnie żyje dzięki regularnym dializom. Z uwagi na swój stan zdrowotny, do przeszczepu Łukasz nie może niestety podjąć żadnej pracy, pozostaje na utrzymaniu żony, z którą ma małego synka. Dla mężczyzny to sytuacja bardzo niekomfortowe i bolesna. Lekarze nie dają Łukaszowi szansy na powrót do sportu, ale przeszczep nerki przywróciłby mu chociaż częściową sprawność i poprawił jakość życia.

wesprzyj

Zebraliśmy

4560 zł

4560 zł

Paweł Matłacz

Paweł doznał poważnej kontuzji, która nie tylko przekreśliła jego karierę, ale i cały plan na życie. Wymaga stałej rehabilitacji.

wesprzyj